Užklausos forma

Sutinku gauti termolangai.lt naujienlaiškius su prekių ir paslaugų pasiūlimais
X
Mūsų įmonė, UAB ,,Termo langai'', įsikūrė nuo 2010 metų ir sėkmingai plėtoja prekybą langais, durimis ir garažo vartais. Pradėję dirbti per ekonominį sunkmetį įgijome patirties ir konkurencinių pranašumų, kuriais užsitarnavome savo klientų pripažinimą bei pasitikėjimą. Todėl didžiuojamės pasiektais darbo rezultatais, kuriuos pagrindžia užmegzti ilgalaikiai santykiai su klientais bei jų rekomendacijos.

Mes įsiklausome į klientų poreikius ir siekiame juos patenkinti, atsižvelgdami į kiekvieno kliento norus ir galimybes. Taigi, siekiame pateikti klientui tinkamiausią produktą su optimaliausiu kokybės ir kainos santykiu. Tačiau svarbiausiu tikslu visuomet išlieka - parduodamos produkcijos ir darbų kokybė. Todėl mes atstovaujame tik patikimus ir žinomus gamintojus iš Lietuvos bei kitų Europos šalių. Mūsų partneriai užtikrina, kad jų gaminama produkcija atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus ir yra tinkama eksploatuoti Lietuvoje. Tai patvirtina turimos Europos Sąjungos eksploatacinių savybių deklaracijos ir gaminių ženklinamas CE ženklu.

Taip pat mes klientui suteikiame galimybę gauti kompleksinį sprendimą, užsakant skirtingą produkciją vienoje vietoje.

Suteikiame nemokamą specialisto vizitą ir profesionalią konsultaciją, parengiame gaminių projektą ir kainų sąmatą, pasirūpiname gaminių pristatymu ir montavimu bei garantine priežiūra. Galime greitai ir kokybiškai pasirūpinti Jūsų namų jaukumu bei saugumu.
© 2021 Termo langai. Visos teisės saugomos įstatymo.

Kontaktai